Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

RODZINNA MAJÓWKA NAD JEZIOREM

29 kwietnia - 3 maja

Majówka to doskonały czas aby odetchnąć i zmienić otoczenie.
Wyjazd rekreacyjno-nurkowy, rodzinny. Śpimy w Pensjonacie Na Molo nad jeziorem Głębokim koło Międzyrzecza. Świetny teren na odpoczynek – cisza i spokój oraz na rowery, treking i różnego rodzaju aktywny wypoczynek. W okolicy do zwiedzania słynny rejon umocnień Międzyrzeckich, Klasztor w Paradyżu – pocysterski zespół klasztorny. Dodatkowo z atrakcji będzie ognisko.
Dla osób nurkujących 3 fajne miejscówki JEZIORO GŁĘBOKIE, NIESŁYSZ i TRZEŚNIOWSKIE /Łagów.
DOJAZD: własny transport lub w busie Mdive z Bydgoszczy – koszty przyjazdu do podziału
ZAKWATEROWANIE: Noclegi w Pensjonacie Na Molo nad jeziorem Głębokiego w pokojach dwupoziomowych (na dole pokój 2 osobowy, salon i łazienka, na II poziomie 2-3 łóżka) w pokojach na wyposażeniu jest czajnik lampka i lodówka. Jeśli będzie potrzeba zmienimy pokoje na 2-3 osobowe.
WYŻYWIENIE: w cenie pobytu wliczone są 2 posiłki – śniadanie i obiadokolacja. Mają tam pyszne jedzenie, kto był ten potwierdzi. Porcje duże, nikt nie będzie głodny.
NURKOWANIE: dowolna ilość nurkowań według indywidualnych preferencji , komu będzie mało j.Głębokie ma przy miejscu noclegowym. Nurkowanie nocne jest możliwe jako opcja.
CENA: 780zł za osoba nurkująca, 650zł osoba nienurkująca
Cena zawiera: nocleg z wyżywieniem zaczynającym się kolacją w dniu przyjazdu i kończą na śniadaniu w dniu wyjazdu, logistykę i opiekę Mdive.
Cena nie zawiera: dojazdu, napełnienia butli i brakującego sprzętu nurkowego, ubezpieczenia nurkowego.
CHĘTNYCH PROSIMY O KONTAKT DO 11 MARCA tel. 502098212, 603456714.
Warunkiem rezerwacji jest wpłata 300zł zaliczki.

Szczegóły

Początek:
29 kwietnia
Koniec:
3 maja