Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

HEMMOOR

7 września - 11 września

HEMMOOR to wapienny kamieniołom o max głębokości około 60 m i rozmiarze 1300x500m. Średnia widoczność w akwenie wynosi około 10-15 metrów. Pod wodą dużo atrakcji: od dróg, znaków drogowych, poprzez ruiny budynków eksploatacyjnych kamieniołomu, rurociągi, samolot, samochody, przyczepy kempingowe, oraz przedmioty zatopione przez miejscowych płetwonurków. Obiektem który zasługuje na szczególną uwagę jest gigantyczna rampa, która kiedyś służyła dla ciężarówek a teraz do ćwiczeń dla nurków. Rozpoczyna si na głębokości 32m. Na rampie stoi duża wywrotka a wokół jest wiele zatopionych obiektów do oglądania. Do wody jest kilka wygodnych zejść a baza nurkowa znajduje się bezpośrednio nad wodą i oferuje wszystkie gazy dostępne od ręki.

Plan zakłada trzy lub cztery dni nurkowe (czwartek, piątek, sobota, niedziela) w zakresie głębokości adekwatnym do posiadanych uprawnień.
UWAGA! BARDZO WAŻNE! W akwenie jest zakaz nurkowania na pojedynczych butlach z jednym automatem! Dodatkowo, aby być dopuszczonym do nurkowania należy przedstawić certyfikat oraz posiadać badania lekarskie i ubezpieczenie nurkowe

NOCLEG

Nocujemy w domkach w bezpośrednim sąsiedztwie kamieniołomu, z w pełni wyposażoną kuchnią, zatem gotujemy sami 🙂. Domki mamy wszystkie koło siebie.
Należy ze sobą zabrać pościel i ręczniki. Jeśli ktoś zapomni jest możliwość wypożyczenie za dodatkową opłatą pościel 10,50 € za komplet, ręcznik za 3,50 € (mały) / 4,00 € (duży)

Przyjazd w środę. Bus wyjedzie z Bydgoszczy rano koło 6.30 tak żeby być na miejscu najpóźniej w godzinach 15-17.00. Pozostali uczestnicy mogą dojechać na miejsce o dowolnym czasie popołudniu lub w nocy.

Wymeldowanie w niedziele do godziny 15:00

CENA

Nocleg + Opłata Corona + sprzątanie = 187 
Opłata organizacyjna 70 
Opłata bazowa za dzień nurkowy 13 (3 dni x 13=36)

CENA NIE ZAWIERA
Dojazdu na miejsce
Wyżywienia
Brakującego sprzętu
Napełniania butli cena poniżej:

– powietrze do 200 barów na butelkę – litr 0,50 €
– tlen za bar/litr minimalna cena: 6,00 € – litr 0,010 €
– hel za bar/litr Minimalna cena: 13,00 € – litr 0,052 €
– argon za bar/litr minimalna cena: 3,80 € – litr 0,021 €
UWAGA!
w busie mamy wolne miejsca na przejazd 3szt z czego 2 są już zajęte. Dodatkowo możemy zabrać wasz sprzęt, który nie mieści się w waszych autach.

 

 

 

Szczegóły

Początek:
7 września
Koniec:
11 września

Organizator

MDIVE